Пн-Пт: 9:00-20:00
Сб-Нд: 10:00-18:00

Безкоштовна доставка
по Україні

Як розгладити килим після покупки за допомогою підручних засобів?

Як розгладити килим після покупки за допомогою підручних засобів?

Уявімо ситуацію, що в магазині ви придбали килим, а під час транспортування додому він, м’яко кажучи, зім’явся. Це досить класична ситуація, адже мало кому вдається перевезти такий громіздкий виріб без появи на ньому заломів, загинів, нерівностей. То ж розглянемо методи та поради фахівців про те, як легко розгладити килим після покупки в магазині та транспортування.

В більшості випадків не потрібно загалом нічого робити. Ви розстеляєте килим на рівній підлозі і протягом декількох днів під власною вагою він розрівнюється. От і все. Якщо цей метод не спрацював, тоді переходьте до наступних.

  1. Скрутити килим навиворіт, тобто у протилежний бік і залишити на деякий час.
  2. Килим, який вміщує переважну більшість синтетичних матеріалів, можна змочити зі сторони основи, потім згорнути в інший бік і дати йому полежати у такому вигляді. Через 1-2 години розвернути і скоріш за все нерівності зникнуть. Важливо, що для килимів на клейовій основі не варто проводити такі маніпуляції, адже вони просто зіпсують виріб.
  3. Щоб прибрати заломи, можна злегка натягнути килим чи поставити на нього предмети з вагою.
  4. В літню пору року, коли на вулиці сонячно та тепло, можна розстелити покриття на відкритому повітрі. Так скоріше вирівняється структура матеріалу.
  5. Сучасна техніка може стати в нагоді. Скористуйтесь відпарювачем, піднявши килим при можливості на перекладину чи будь-яке інше пристосування. Теплий пар дозволить матеріалу швидко розрівнятись. Виконуючи процедуру, важливо не пропарювати матеріал, щоб не пошкодити його, а впливати паром поступово, на певній відстані.

Якщо ви помітили зморшку та заломи на краях килима, то прибрати їх можна за допомогою наступних маніпуляцій. Візьміть клейонку і вологу ганчірку. Одну частину клейонки необхідно розстелити на підлогу, зверху помістити килим з заломленими краями, а потім накрити вологою ганчіркою. Конструкцію застеляємо клейонкою і поміщаємо зверху будь-який важкий предмет. У такому вигляді необхідно залишити килим на добу, потім, розвернувши, ви побачите, як ідеально вирівнялась поверхня.

Можливо при транспортуванні на вашому новому килимі з’явилась вм’ятина. Щоб її прибрати, знадобиться також волога ганчірка. На відповідне місце треба постелити злегка змочену ганчірку і акуратно прогладити праскою при невисокій температурі. Вже за декілька хвилин ви отримаєте рівну поверхню свого нового текстильного виробу. 

Рекомендовані товари

Безкоштовна доставка
товарів по Україні

100% якість
від виробника

Великий асортимент
8000+ товарів

Досвід роботи
більше 12 років