Пн-Пт: 9:00-20:00
Сб-Нд: 10:00-18:00

Безкоштовна доставка
по Україні

Вовняні килими та їх ключові особливості

Вовняні килими та їх ключові особливості

Натуральні вовняні килими вже давно зарекомендували себе як практичні і красиві вироби, які довгі роки не втрачають своєї актуальності. Їх активно купують жителі різних країн. Подібні вироби підходять як декорація на стіну або для розміщення на підлозі, щоб робити атмосферу будинку більш затишною і теплою. Такий аксесуар гарантовано виправдає очікування власника, однак для цього його потрібно правильно вибрати і обов'язково зробити акцент на певних критеріях.

Переваги таких килимів

Молдавські килими вовняні поряд з іншими різновидами таких виробів відрізняються великою кількістю незаперечних переваг. Мова йде про:

· Тривалість експлуатаційного строку. Більшість людей вважають за краще робити вибір на користь вищеописаних килимів саме через їх довговічність. Якщо знати, як мити вовняний килим і правильно за ним доглядати, він точно прослужить десятки років і не втратить своєї візуальної привабливості. Особливо це стосується тих виробів, під час створення яких не додавалися сторонні волокна.

· Привабливий зовнішній вигляд. Сучасні інтернет-магазини пропонують ознайомитися з широким асортиментом найрізноманітніших вовняних моделей східних, іранських, арабських мотивів або ж прикрашених орнаментами і візерунками. Ідеально підійдуть для інтер'єру однотонні великі вироби. Вони служать для підкреслення самобутності і оригінальності оформлення кімнати.

· Екологічність. Останнім часом все частіше натуральна продукція замінюється аналогами з синтетики. Наскільки ж приємно усвідомлювати, що ви придбали справжній природній виріб. Як показує практика, килими з натуральної вовни - це прекрасна покупка для цінувачів природи і природності.

На що варто звернути увагу?

Килим з вовни гарантовано виправдає очікування свого власника лише в разі правильного і ретельного підбору. В першу чергу потрібно зробити акцент на щільності в'язання вовняного килима. Взагалі, чим більша щільність виробу, тим краще його рівень якості і триваліший експлуатаційний термін. Якщо говорити про мінімальну щільность моделей, виготовлених машинним способом, то це 300000 вузлів, для ручної роботи - 3000. Вироби машинної в'язки часто доповнюються паспортом - в ньому відображена вся детальна інформація про технічні характеристики. У найбільш дорогих килимах щільність налічує аж до 2 мільйонів вузлів на квадратний метр.

Також в обов'язковому порядку потрібно оглянути всі вигини виробу. На їх місці основа не повинна просвічуватися крізь ворс. Наявність чіткого малюнка свідчить про непоганий рівень якості моделі. Сьогодні практикується кілька способів забарвлення: друкована (забарвлюється готовий ворс) і попередня (спочатку забарвлюється пряжа, а вже потім відбувається виготовлення килима). Не зайвим буде поцікавитися, чи обробляли чимось підібраний вами килим (антистатиком, Антимоль, від бруду і так далі).

Догляд за вищеописаними виробами - це окрема тема. Багато хто не знає, як почистити вовняний килим. Робити це потрібно максимально ретельно, тому в разі відсутності навичок краще довірити цей процес професіоналам у своїй сфері. Чи можна прати вовняний килим? Так, але в такому випадку необхідно дотримуватися певних рекомендацій і користуватися спеціальними миючими засобами.

Таким чином, килимові вироби з натуральної вовни - це прекрасна можливість зробити свою квартиру більш атмосферної, багатою, стильною. Під час вибору аксесуара слід робити акцент на певних параметрах і умовах - тільки в такому випадку вийде підібрати варіант, що повністю відповідає вашим вимогам і побажанням.

Рекомендовані товари

Безкоштовна доставка
товарів по Україні

100% якість
від виробника

Великий асортимент
8000+ товарів

Досвід роботи
більше 12 років