Пн-Пт: 9:00-20:00
Сб-Нд: 10:00-18:00

Безкоштовна доставка
по Україні

Синтетичні килими: що для них характерно?

Синтетичні килими: що для них характерно?

 Багато сучасних покупців негативно ставляться до синтетичних матеріалів. Деякі помилково вважають, що «синтетика» є синонімом дешевизни, низькопробності і поганої якості. Однак це не так: завдяки активному розвитку новітніх технологій дані волокна вдалося зробити вкрай практичними, надійними і комфортними. Деякі моделі, виготовлені з синтетичної сировини, за своїми параметрами багато в чому перевершують натуральні матеріали. Які ж переваги характерні для подібних аксесуарів і які існують їх різновиди?

Які переваги килимів з синтетики можна виділити?

Синтетика використовується як для виготовлення класичних, так і сучасних килимових виробів. Також в інтернет-магазинах останнім часом все частіше пропонуються моделі, які прикрашаються східними зображеннями поряд з барвистою декорацією і іншими елементами. Синтетичні килими Бельгія сьогодні користуються величезною популярністю і попитом, а все тому, що для них характерно безліч переваг за типом:

· Вартості. Якщо ви ще не знаєте, скільки коштує синтетичний килим, тоді точно приємно здивуєтеся, коли побачите цінник. Безумовно, вартість може бути різною в залежності від моделі, однак в цілому вона досить демократична.

· Можливості використання як елементу декору. Якщо є бажання дешевої, швидкої і стильної прикраси інтер'єру, то яскраві синтетичні моделі належним чином виконають це завдання.

· Безпеки. Незважаючи на те, що матеріал має штучне походження, сировина все одно не буде викликати алергічних реакцій, тому такі моделі ідеально підійдуть навіть для квартир з малюками і домашніми улюбленцями.

· Догляду. Чистка синтетичних килимів - це досить легкий і простий процес. Компактні моделі можуть пратися  в звичайній машинці. Як показує практика, запах поряд зі складними плямами прибирається на ура.

· Збереження яскравості відтінків. Синтетика має властивість зберігати насиченість кольору на вкрай тривалий термін. Досягти такого параметру вдалося за рахунок того, що фарбувальні компоненти додаються безпосередньо у волокна. В результаті килим створюється з вже пофарбованих часток.

Основні різновиди синтетичних килимів

Якщо уважно вивчити синтетичні килими відгуки, то стане ясно, що у більшості власників даних виробів у будинку лежать акрилові, поліестерові та поліпропіленові вироби. Всі вони відрізняються яскравістю фарбування, малою вагою, функціональністю і естетичним зовнішнім виглядом. Однак кожен з цих матеріалів все ж має свої унікальні особливості:

· Поліпропіленові моделі відомі здатністю збереження соковитості фарб. Вони точно не вицвітуть і не вигорять, не бояться прання і накопичення статичних зарядів.

· Акрилові чимось нагадують вовняні вироби, особливо в плані візуальної складової. Вони є м'якими, пластичними, досить-таки зносостійкими.

· Поліестерові представлені у величезній різноманітності. Вартість даних виробів не надто висока, доглядати за ними вкрай легко, тому вони і користуються такою популярністю серед споживачів.

Багато хто цікавиться, як прибрати запах з синтетичного килима. Зробити це досить легко: треба лише скористатися спеціальними миючими засобами або просто випрати виріб (якщо воно невеликого розміру) в машинці.

Солідний асортимент килимів з якісної синтетики представлено в каталозі інтернет-магазину ComfortROOM.

Безкоштовна доставка
товарів по Україні

100% якість
від виробника

Великий асортимент
8000+ товарів

Досвід роботи
більше 10 років