Пн-Пт: 9:00-20:00
Сб-Нд: 10:00-18:00

Безкоштовна доставка
по Україні

Поради по догляду за килимами з віскози

Поради по догляду за килимами з віскози

Дедалі більше при виборі килима для дому покупці віддають свою перевагу віскозним полотнам. Такі покриття знайшли широкий попит через свою функціональність, велику гамму фактур та кольорів. Вони досить різноманітні по стильовому наповненню, то ж можна легко підібрати найкращий варіант для себе.

Віскозні килими відрізняються від інших особливою технологією виробництва, коли в якості сировини використовують перероблену целюлозу. Фактично це є папір, який далі обробляється вручну чи за допомогою машин. В країнах світу процвітає віскозне виробництво: Туреччина, Бельгія, Китай та інші. Споживачі можуть купить якісне покриття як для своєї квартири, так і для офісу. Такі килими досить зносостійкі, міцні, не втрачають свого вигляду навіть в місцях з високою прохідністю. Вони не вигорають при довготривалому контакті з сонячними променями, не втрачають яскравих відтінків.

Варто знати кілька порад по догляду та використанню килимів з віскози. Обираючи для вітальні чи будь-якої іншої кімнати віскозне покриття, обов’язково постеліть при вході в будинок прогумований килимок, який буде вбирати більшість бруду та пилу з вулиці. Небажано стелити килим з віскози на плитці, сходинках чи інших слизьких поверхнях. За необхідністю можна використати гумову підкладку, яка забезпечить стійке фіксування килима і продовжить термін його служби. Не варто ставити важкі, великогабаритні меблі на покриття з віскози, тому що скоріш за все залишиться слід або матеріал пошкодиться.

Окремо варто розглянути питання чистки, адже вона дещо відрізняється від прибирання класичного килима. Віскоза не любить воду, то ж найкраще використовувати сухі щітки чи пилосос. Важливо чистити не тільки верхню частину, а й нижню. Найбільшу увагу приділяйте місцям з найвищою прохідністю. Пам’ятайте, що структура матеріалу дозволяє легко проникати мікрочастинкам бруду всередину килима, тому їх важко видаляти, не пошкоджуючи сам матеріал.

Періодично можна проводити легке вологе прибирання. Для чищення можна використовувати густу піну чи миючі засоби без агресивних складових. Однак після вологого прибирання килим має повністю висохнути. В процесі сушки не можна застосовувати гаряче повітря, адже воно може спричинити деформацію ворсу та зміну кольору. В критичних ситуаціях, коли не вдається очистити покриття чи прибрати плями, найкраще звернутись до професійної клінінгової компанії або віддати килим в хімчистку.

В будь-якому разі варто знати, що віскозне покриття дуже делікатне і потребує ніжної чистки. Якщо дотримуватись рекомендацій і під час прибирання не робити шкоду волокнистій поверхні, то килим буде служити довго та виглядати привабливо тривалий час.

Рекомендовані товари

Безкоштовна доставка
товарів по Україні

100% якість
від виробника

Великий асортимент
8000+ товарів

Досвід роботи
більше 12 років