Пн-Пт: 9:00-20:00
Сб-Нд: 10:00-18:00

Безкоштовна доставка
по Україні

У чому різниця між килимом і ковроліном?

У чому різниця між килимом і ковроліном?

Після закінчення ремонтних робіт завжди настає етап оформлення дизайну інтер'єру. І перед кожним господарем житла виникає питання: як саме оформити підлогове покриття в квартирі або приватному будинку. Саме тому більшість починає роздумувати: що краще килим або ковролін, перераховуючи переваги того чи іншого покриття.

Вибирати покриття на підлогу слід в залежності від того, які саме експлуатаційні характеристики вам необхідні. Для цього слід звернути увагу на такі аспекти:

  • Якість;
  • Стиль;
  • М'якість;
  • Матеріал виготовлення;
  • Практичність;
  • Розміри.

Тільки з огляду на всі вищевказані характеристики, ви зможете підібрати для себе ідеально виріб, який буде відповідати всім вашим побажанням.

Особливості килимів

Найчастіше килим - це готовий виріб, стандартного розміру і з завершеним зовнішнім виглядом. Однак також існують доріжки в рулонах, які відрізаються в потрібних для клієнта розмірах. У цьому випадку важлива тільки ширина рулону, а не його довжина.

Килими з'явилися ще в V тисячолітті до нашої ери і з тих пір вважалися одним з елементів декору будь-якого приміщення: від намету вождя кочового племені, до шикарного палацу купця в італійській Венеції.

Сучасні килими стали більш доступними для звичайних людей через використання машинного способу і винаходи більш ефективних видів пряжі. Через це швидкість виготовлення килимів значно збільшилася, що вплинуло на зниження їх кінцевої вартості.

У наш час килим використовується не стільки як елемент утеплення житла, скільки як предмет декору. Гарний зовнішній вигляд дозволяє підкреслити переваги дизайну інтер'єру, а також управляти візуальним сприйняттям приміщення (в деяких випадках роблячи його більш просторим).

Крім класичних натуральних матеріалів у вигляді вовни і шовку, зараз для виготовлення килимів використовуються синтетичні матеріали, такі як:

· Нейлон;

· Акрил;

· Поліестер;

· Поліпропілен;

· Віскоза.

Кожен з цих матеріалів має свої особливі характеристиками, беручи участь у створенні просто величезного модельного ряду килимів. Кожен в ньому зможе підібрати для себе ідеальне покриття для підлоги.

Крім цього, сучасними виробниками використовуються такі технології виготовлення килима:

· Тафтінгова;

· Голкопробивна;

· Повстяна;

· Тканинна;

· Плетена.

Ковролін

На відміну від килима, який купується для укладання в певному місці, ковроліном встеляється абсолютно всю підлогу в приміщенні. Через цю особливість ковролін найчастіше виготовляють у смужку або з повторюваним візерунком, який не втратить свій вигляд при обрізанні покриття.

Ковролін складається з чотирьох основних компонентів:

· Ворсу - зовнішнього шару;

· Первинної основи;

· Вторинної основи;

· Закріплюючого шару.

Як і килими, ковролін виготовляють як з синтетичних, так і з натуральних матеріалів. Це основний аспект, на який слід звернути увагу при покупці цього покриття.

Шерсть є найдорожчим матеріалом, який відрізняється гарним зовнішнім виглядом і тривалим терміном експлуатації. Такий ковролін найчастіше вистилають в житлові кімнати з невеликою прохідністю.

Нейлон - це дешевий матеріал, який легко забруднюється, але також легко чиститься.

Ковролін з поліестеру необхідно замінити, якщо поверхня повністю прийшла в непридатність.

Ковроліни з поліпропілену бувають абсолютно різної якості, як більш дешеві, так і більш дорогі.

При покупці ковроліну важливо враховувати призначення приміщення. Наприклад, в офісні приміщення краще придбати особливо міцне покриття, здатне витримувати сильні механічні навантаження.

Безкоштовна доставка
товарів по Україні

100% якість
від виробника

Великий асортимент
8000+ товарів

Досвід роботи
більше 10 років