Пн-Пт: 9:00-20:00
Сб-Нд: 10:00-18:00

Безкоштовна доставка
по Україні

Як килим допоможе вам заощадити?

Як килим допоможе вам заощадити?

Килими та килимові доріжки не втрачають своєї актуальності в наш час, хоча деякі вважають, що це вже не модно. Навпаки, м'який, приємний на дотик килим з барвистим візерунком може чудово розбавити обстановку. Він буде не лише привабливим елементом декору, а й зможе заощадити ваші кошти у довгостроковій перспективі. Які вигоди отримує кожен покупець килима?

  1. Ефективна теплоізоляція. Якщо взяти R-значення (термічний опір), саме килими мають високі показники. Вони надійно запобігають виходу тепла назовні, є добрими утеплювачами. Якщо вам головним завданням є саме утеплення підлоги, тоді краще віддавати свою перевагу килимам з високою товщиною і з підвищеною міцністю волокон. У такому разі ви гарантовано отримаєте економію на енерговитратах у холодний період року.
  2. Захист покриття для підлоги від механічних пошкоджень. Крім декоративної функції, килими чудово захищають кахель, ламінат або будь-яке інше покриття для підлоги від подряпин і відколів. Змащення маслом, герметизація та інші маніпуляції не зможуть захистити підлогу від пошкоджень так само ефективно, як це зробить килим. У місцях із підвищеною прохідністю обов'язково варто стелити щільний килим. Ще багато важливо, килим має більший термін експлуатації в порівнянні з іншими покриттями.
  3. Менше часу та сил для прибирання. Килим прибирати досить просто. Потрібно пропилососити, в окремих випадках вивести плями, що з'явилися. Якщо ж не стелити килим, а ходити паркетом, наприклад, то для його чищення та реставрації потрібно більше зусиль і грошових витрат.

Гарний, якісний килим можна розглядати як вигідну інвестицію у майбутнє. За багато років використання ваш килим в унікальному виконанні не тільки не втратить свою вартість, а й може зрости в ціні. Нерідко добрі килими передають у спадок своїм дітям. Вони стають певними сімейними цінностями.

І наостанок нагадаємо про естетичний бік. Килим – це гарне доповнення до спільної організації простору. Набрид старий килим? Купуєте новий і відразу ситуація змінюється. Не потрібно витрачати великі суми грошей на ремонт приміщення, перекладати плитку на підлозі або стелити ламінат. Можна просто змінити свій килим на інший, оновивши таким чином свій житловий простір.

Рекомендовані товари

Безкоштовна доставка
товарів по Україні

100% якість
від виробника

Великий асортимент
8000+ товарів

Досвід роботи
більше 12 років